Title Goes Here
jj
Potrzeba więcej informacji?
Title Goes Here
Napisz lub zadzwoń
Title Goes Here
Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
7.00  - 21.00

Sobota
8.00 am - 21.00 pm

W niedziele pracujemy na specjalne życzenie.

Wprowadź swój dom w XXI wiek
Title Goes Here

Umów się z nami na wycenę i ciesz się nowoczesnymi systemami

Grenton - Inteligentny dom Wrocław

Oferujemy usługę kompleksowej realizacji inteligentnego domu w mieście Wrocław i gminach sąsiadujących. Za pojęciem inteligentnego domu kryje się zintegrowanie wszystkich urządzeń w domu tak aby się ze sobą komunikowały i działały razem, w rezultacie użytkownik zyskuje:

 • efektywniejsze gospodarowanie zasobami domu

 • zwiększenie komfortu życia

 • minimalizacja zużycia energii

 • podwyższenie poziomu bezpieczeństwa

Praca urządzeń w Twoim domu może być uzależniona od pogody lub pory dnia, obecności konkretnych domowników, a także zdefiniowanych schematów lub algorytmów.

Dzięki systemowi inteligentnego budynku możesz sterować takimi urządzeniami jak:

 • oświetleniem

 • roletami, markizami, żaluzjami

 • klimatyzacją

 • gniazdkami 230V

 • pompami

 • bramami, szlabanami

 • podlewaniem

 • rekuperacją i wentylacją

 • ogrzewaniem

 • nagłośnieniem

 • Systemy alarmowe do domu
 • Monitoring do domu
 • i wiele innych

Sterowanie domem odbywa się za pomocą telefonu, paneli dotykowych, gestów, poleceń głosowych lub automatycznie według zdefiniowanych reguł.

Inteligentny dom Wrocław montowany przez firmę Smartchatka to nowoczesny i niezawodny sposób na wprowadzenie XXI w. do Twojego domu.

Grenton Wrocław – tylko z firmą Smartchatka

System Grenton do domów inteligentnych to przed wszystkim innowacyjne rozwiązanie, łączące największe zalety systemów kablowych i bezprzewodowych. Największą zaletą domu inteligentnego Grenton jest to, że to użytkownik decyduje, jak bardzo rozbudowany ma być system. Chcesz zacząć od sterowania oświetlenia w salonie? Nie ma problemu! W dowolnym momencie możesz zdecydować o rozbudowie systemu Grenton i o tym, jakie urządzenia będą zintegrowane z systemem aby jeszcze bardziej unowocześnić Twój dom.

Bezpieczeństwo

Dla twórców domu inteligentnego Grenton priorytetem jest bezpieczeństwo użytkowników. System domu inteligentnego Grenton zabezpieczony jest za pomocą szyfrowania AES 128. To ten sam system zabezpieczeń, który używany jest w celu zabezpieczenia transakcji bankowych. W rezultacie, masz pewność że nikt nie przejmie kontroli nad Twoim domem. Dodatkowo system Grenton można zintegrować z systemem alarmowym w Twoim domu, dzięki czemu inteligentny dom uzyska dodatkowe informacje o stanie domu, jednocześnie pilnując aby czuwanie systemu alarmowego załączało się automatycznie po Twoim wyjściu z domu, nawet jeśli zapomnisz zrobić to samemu.

Oszczędność

Inteligentny dom Grenton to oszczędny dom! Ten innowacyjny system pomaga w oszczędzaniu. Jak to możliwe? Zadaniem inteligentnego domu jest wyręczanie Cię w drobnych czynnościach, które często umykają w natłoku obowiązków. Inteligentny dom rozumie roztargnienie domowników, dlatego zgasi pozostawione światło, zamknie oka, gdy zacznie padać, zasunie rolety, dostosuje ustawienie ogrzewania czy klimatyzacji. Takie z pozoru mało znaczące działania zmniejszą rachunki za energię elektryczną. Dzięki inteligentnemu domowi Grenton zmniejszycie koszt ogrzewania domu, odpowiednie zaprogramowanie systemu pozwoli dostosować działanie ogrzewania do Waszego trybu życia.

Każdy budynek jest inny i każdy klient od swojego systemu wymaga czego innego, dlatego każdy projekt poprzedza wizja lokalna i szczegółowy wywiad z klientem nt. wymagań. Dzięki temu możemy zaoferować a następnie zainstalować system, z którego działania i niezawodności, nasz klient będzie w pełni zadowolony.

Inteligentny dom Wrocław

Usługę montażu inteligentnego domu oferujemy na terenie Wrocławia i okolic m.in. Łozina, Szczodre, Domaszczyn, Długołęka, Mirków, Kiełczów, Kamień, Byków, Borowa, Raków, Smardzów, Oleśnica, Oleśniczka, Piecowice, Ligota Wielka, Ligota Mała, Śliwice, Brzezia Łąka, Kiełczówek, Wilczyce, Dobrzykowiece, Krzyków, Nadolice Wielkie, Chrząstawa Mała, Chrząstawa Wielka, Kamieniec Wrocławski, Szewce, Szymanów, Psary, Ligota Piękna, Wisznia Mała, Skarszyn.

Usługę montażu oferujemy na terenie Wrocławia i okolic m.in. Łozina, Szczodre, Domaszczyn, Długołęka, Mirków, Kiełczów, Kamień, Byków, Borowa, Raków, Smardzów, Oleśnica, Oleśniczka, Piecowice, Ligota Wielka, Ligota Mała, Śliwice, Brzezia Łąka, Kiełczówek, Wilczyce, Dobrzykowiece, Krzyków, Nadolice Wielkie, Chrząstawa Mała, Chrząstawa Wielka, Kamieniec Wrocławski, Szewce, Szymanów, Psary, Ligota Piękna, Wisznia Mała, Skarszyn.

Zadzwoń lub napisz

+48 798 984 891

lub

kontakt@smartchatka.pl

Pon-Sob

7:00 - 21:00