Title Goes Here
jj
Potrzeba więcej informacji?
Title Goes Here
Napisz lub zadzwoń
Title Goes Here
Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
7.00  - 21.00

Sobota
8.00 am - 21.00 pm

W niedziele pracujemy na specjalne życzenie.

Wprowadź swój dom w XXI wiek
Title Goes Here

Umów się z nami na wycenę i ciesz się nowoczesnymi systemami

Monitoring do domu Wrocław i okolice

Monitoring i kamery do domu Wrocław. Firma Smartchatka oferuje dostarczenie i uruchomienie kompletnego systemu monitoringu w Twoim domu lub mieszkaniu. Jeżeli chcesz mieć nieprzerwany dostęp do tego, co się dzieje na Twojej posesji to dobrze trafiłeś!

Kamery do domu

Kamery w domach powoli stają się standardem. Ponieważ coraz częściej słyszy się o znikających samochodach z podjazdu, włamywaczach czy wścibskich sąsiadach, dlatego więcej ludzi chce powierzyć zadanie ochrony swojej posesji kamerom. To bardzo dobry wybór.

                Kiedyś kamery kojarzyły się z obiektami przemysłowymi i wielkimi kamerami zamkniętymi w metalowych obudowach. Dzisiejsze kamery są dużo mniejsze, a jakość obrazu jest zniewalająca. Kamery zazwyczaj montowane w domach mają rozdzielczość od 2 Mpx do 8 Mpx, co odpowiada rozdzielczości 4K! Dzięki temu, możemy z większą precyzją rozpoznać twarz niechcianego gościa lub numery rejestracyjne samochodu.

Jak działa system monitoringu

                System monitoringu składa się z wielu elementów. Główne z nich to oczywiście kamery oraz rejestrator z dyskiem na którym przechowywane jest nagranie. Firma Smartchatka w swojej ofercie oferuje wyłącznie systemy monitoringu oparte na technologii IP, dzięki czemu obraz rejestrowany przez kamery jest ciągły i bez zakłóceń oraz najwyższej jakości. Całość podłączona do internetu przez osprzęt umożliwia użytkownikowi pełny dostęp do obrazu na żywo oraz archiwalnych nagrań z każdego miejsca na ziemi. Kamery do domu mogą być zarówno proste, czyli nagrywać obraz i wykrywać podstawowe ruchy, ale mogą być również bardziej zaawansowane – inteligentne. Taka inteligencja polega na np. sztucznej inteligencji do wykrywania osób/pojazdów lub współgraniu z systemem alarmowym.

Obraz w nocy z kamer

                Rejestrowany obraz z kamer w nocy kojarzy nam się ze starymi czarno-białymi filmami. Dzieje się tak ze względu na fakt, że większość kamer w słabych warunkach oświetleniowych przełącza się na tryb podczerwieni. Większość, ale nie wszystkie, ponieważ istnieją technologie które pozwalają na rejestrację kolorowego obrazu nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Firma Smartchatka ma w ofercie kamery z serii ColorVu firmy Hikvision, które rejestrują obraz w kolorze nawet przy niskim oświetleniu zewnętrznym, a w warunkach całkowitej ciemności posiłkują się wbudowanym oświetlaczem LED. Kamery do domu serii ColorVu to bardzo częsty wybór naszych klientów!

Kamery do domu Wrocław
Kamery do domu w technologi ColorVu od firmy Hikvision

Kamery do domu Wrocław

                Reasumując, kamery w domu to element z miesiąca na miesiąc zyskujący na popularności. Przystępne ceny i profesjonalny dobór i montaż oferowany przez firmę Kontakt zapewni Twojej posesji nadzór jakiego potrzebujesz!

Usługę montażu kamer na terenie miasta Wrocław i okolic m.in. Łozina, Szczodre, Domaszczyn, Długołęka, Mirków, Kiełczów, Kamień, Byków, Borowa, Raków, Smardzów, Oleśnica, Oleśniczka, Piecowice, Ligota Wielka, Ligota Mała, Śliwice, Brzezia Łąka, Kiełczówek, Wilczyce, Dobrzykowiece, Krzyków, Nadolice Wielkie, Chrząstawa Mała, Chrząstawa Wielka, Kamieniec Wrocławski, Szewce, Szymanów, Psary, Ligota Piękna, Wisznia Mała, Skarszyn.

Zadzwoń lub napisz

+48 798 984 891

lub

kontakt@smartchatka.pl

Pon-Sob

7:00 - 21:00