Title Goes Here
jj
Potrzeba więcej informacji?
Title Goes Here
Napisz lub zadzwoń
Title Goes Here
Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
7.00  - 21.00

Sobota
8.00 am - 21.00 pm

W niedziele pracujemy na specjalne życzenie.

Wprowadź swój dom w XXI wiek
Title Goes Here

Umów się z nami na wycenę i ciesz się nowoczesnymi systemami

Wynajem monitoringu

Wynajęcie kamer na czas budowy i wykończenia domu lub firmy, to dobry sposób na odstraszenie potencjalnych złodziei, a co za tym idzie zmniejszenie strat. Domy w trakcie budowy i wykańczania najczęściej są okradane, znika dosłownie wszystko: bramy garażowe, okna, przewody, osprzęt itd.

Kolejną zaletą tymczasowego monitoringu na budowę jest kontrola wykonawców, będziesz miał informację kiedy ktoś przychodzi, a kiedy opuszcza budowę.

W każdej chwili, w każdym miejscu możesz podejrzeć co się dzieje lub działo na Twojej inwestycji – wystarczy tylko być w zasięgu internetu.

W przypadku gdy na placu budowy nie ma zasilania, istnieje możliwość wypożyczenia systemu ze zintegrowanym panelem fotowoltaicznym.

Wynajem monitoringu na budowę to najlepsze rozwiązanie dla osób które nie chcą wydawać od razu dużej kwoty na docelowy system, a chcą odstraszać potencjalnych złodziei i chcą mieć podgląd na swoją inwestycję.

Usługę montażu oferujemy na terenie Wrocławia i okolic m.in. Łozina, Szczodre, Domaszczyn, Długołęka, Mirków, Kiełczów, Kamień, Byków, Borowa, Raków, Smardzów, Oleśnica, Oleśniczka, Piecowice, Ligota Wielka, Ligota Mała, Śliwice, Brzezia Łąka, Kiełczówek, Wilczyce, Dobrzykowiece, Krzyków, Nadolice Wielkie, Chrząstawa Mała, Chrząstawa Wielka, Kamieniec Wrocławski, Szewce, Szymanów, Psary, Ligota Piękna, Wisznia Mała, Skarszyn.

Zadzwoń lub napisz

+48 798 984 891

lub

kontakt@smartchatka.pl

Pon-Sob

7:00 - 21:00